Ölümlü Trafik Kazası Nedir ?

Sürücü, yolcu veya yaya halinde maruz kalmış olduğunuz trafik kazasında kazazedenin hayatını kaybetmesi olayı ölümle sonuçlanan trafik kazası olarak adlandırılmaktadır.

Ölümlü Trafik Kazası Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Trafik kazası geçirmek istenilen bir durum değildir. Fakat hayatın olağan akışında böyle bir duruma maruz kalmış olan yakınlarınızı kaybetmiş olablirsiniz. Bu durum çok üzücü olması ve geride kalan aile fertlerini maddi ve manevi olarak olumsuz etkileyen bir olaydır. Ölümle sonuçlanan kazalarda yakınların maddi eksikliklerini bir nebze olsun gidermek için tazminat davası açılabilir.

Trafik Kazasında Tazminat Alabilir Miyim ?

Trafik kazalarında vefat durumunda; vefat eden kişinin kazadaki kusur oranı, kaza anındaki sosyal ve ekonomik durumu ve kaza tarihindeki yaşı ve bakmakla yükümlü olduğu aile fertlerinin yaşı ( anne, baba, eş ve 18 yaş altı çocukları) alabileceğiniz tazminatı belirleyen ana unsurlardır.

Kazadaki kusur oranınız %100 değilse kaza kaynaklı tazminat almanız mümkündür.

Tazminatı Almak İçin Ne Yapmalıyım ?

Öncelikle bu süreçlerin bireysel çabalar ile atlatılması oldukça zordur. Bu neden kaza sebebiyle meydana gelen tazminat hakkınızı adli ve sağlık husuları yönünden düzenli takip ve kesin sonuca ulaştırabilmeniz için sizlere hukuki destek veriyoruz.

Tazminat hesaplama ve adli süreçlerin hızlanması, hastane işlemlerinin hızlı sonuçlanması için sizlere anlaşmalı olarak destek vermekteyiz.

Tazminat Miktarı Nedir ?

Alabileceğiniz maksimum tazminat miktarını hesaplamamız için sizlerden bazı detay bilgileri almamız gerekmektedir. Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Adınız
Telefon Numaranız
Sizi arayalım mı ?

Sigorta Tazminat

Trafik Kazası Kaynaklı Maddi Tazminat Danışma Merkezi

Çalışma Saatleri:

7 Gün 24 Saat

A Ç I K

Adres

Selimiye Mah. Vakıf İş Merkezi

0 541 810 29 79

trsigortatazminat@gmail.com

Sizi Arayalım

Trafik Kazalarından Kaynaklı Tazminat Haklarınız İçin Sizi Arayabiliriz.

© Sigortatazminat.com All Rights Reserved. Designed by Ordata Bilişim