Yaralanmalı Trafik Kazası Nedir ?

Sürücü, yolcu veya yaya halinde maruz kalmış olduğunuz trafik kazasında kalıcı bir yaralanmanız meydana geldiyse örneğin; ameliyat, kırık, çıkık, çatlak, uzuv kaybı, fonksiyon bozukluğu veya kalıcı iz-leke gibi durumlar tazminatı meydana getiren trafik kazası olaylarıdır.

Yaralanmalı Kaza Durumunda Ne Yapmalıyım ?

Trafik kazası geçirmek istenilen bir durum değildir. Fakat hayatın olağan akışında böyle bir duruma maruz kalırsanız; ilk iş olarak olay yerine kolluk kuvvetlerini ve acil servis birimi olan 112 Ambulans hizmetini çağırmanız gerekmektedir. Eğer yaralanma durumunuz hafif sayılacak durumda ise çizik, ezik ve morarma gibi ise sadece kaza tutanağı tutarak hastaneye kendi imkanlarınızla da gidebilirsiniz. Burada en önemli husus trafik kazasını hastane sürecinde adli vaka olarak kayıtlara girdirmeniz olacaktır.

Trafik Kazasında Tazminat Alabilir Miyim ?

Trafik kazalarında yaralanma durumunda; sizin kazadaki kusur oranınız, maluliyet oranınız, kaza anındaki sosyal ve ekonomik durumunuz ve kaza tarihindeki yaşınız alabileceğiniz tazminatı belirleyen ana unsurlardır.

Kazadaki kusur oranınız %100 değilse ve kaza kaynaklı hastaneler tarafında belirlenen maluliyet oranınız var ise tazminat alma hakkınız vardır.

Tazminatı Almak İçin Ne Yapmalıyım ?

Öncelikle bu süreçlerin bireysel çabalar ile atlatılması oldukça zordur. Bu neden kaza sebebiyle meydana gelen tazminat hakkınızı adli ve sağlık husuları yönünden düzenli takip ve kesin sonuca ulaştırabilmeniz için sizlere hukuki destek veriyoruz.

Tazminat hesaplama ve adli süreçlerin hızlanması, hastane işlemlerinin hızlı sonuçlanması için sizlere anlaşmalı olarak destek vermekteyiz.

Tazminat Miktarı Nedir ?

Alabileceğiniz maksimum tazminat miktarını hesaplamamız için sizlerden bazı detay bilgileri almamız gerekmektedir. Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Adınız
Telefon Numaranız
Sizi arayalım mı ?

Sigorta Tazminat

Trafik Kazası Kaynaklı Maddi Tazminat Danışma Merkezi

Çalışma Saatleri:

7 Gün 24 Saat

A Ç I K

Adres

Selimiye Mah. Vakıf İş Merkezi

0 541 810 29 79

trsigortatazminat@gmail.com

Sizi Arayalım

Trafik Kazalarından Kaynaklı Tazminat Haklarınız İçin Sizi Arayabiliriz.

© Sigortatazminat.com All Rights Reserved. Designed by Ordata Bilişim